from Little Nina‚SK

Novinky

 

8.9.2022 - Počas posledných dvoch mesiacov sa v našej CHS udialo mnoho vecí či už pekných alebo tých smutných. Začneme tými peknými.  Koncom júla do našej CHS pribudol nový chovný kocúrik z Nemecka Sweet Fun Quintus*D vo farbe čoko point. Quintus je obrovský kocúrik so skvelou a pevnou kostrou a kratučkou srsťou. Veríme, že ešte koncom roka sa dočkáme jeho prvých potomkov. Viac informácii nájdete na jeho stránke.

V dňoch 27-28.8 sme sa zúčastnili s Quintusom jeho prvej výstavy v Žiline. Oba dni získal nádherné posudky a v sobotu bol nominovaný do záverečnej best in show. Naša Taillyn na výstave bola tiež, a oba dni si odniesla Ex1 a CAGCIB.

Nový domov si hľadá stále mačička Zannia, kocúrik Baileys a Appu . Viac informácii poskytneme telefonicky alebo emailom.

A k tej smutnejšej správe... Dňa 5.9. veľmi náhle a neznámych príčin odišla za dúhový most naše zlaté,okaté zlatícko Pandorra Zojka*Pl  :-( .


24.7.2022 - Za posledný mesiac sa v našej CHS veľa toho udialo. Priletel k nám bocián a to rovno  tri krát. Najstaršie mačiatka na svet priviedla naša prvorodička Xayah, ktorá na svet priviedla 6 drobcov. Už o pár týždnov 17.7 a 18.7 dievčatá Dessirre a Adelaide prividieli na svet svoje druhú mačiatka. Všetky informácie o vrhoch nájdete v sekcii mačiatka.

Začiatkom mesiaca do našej CHS prišla nová posila z Českej republiky a ňou je Brownie Fateful Meeting, ktorá bude u nás pôsobiť ako chovná mačička. Čoskoro doplníme informácie v jej sekcii.

Dňa 16.7. sa naša Taillyn zúčastnila výstavy v Poľsku kde získala svoj tretí titul CAGCIB, nomináciu do Best in Show ale aj nomináciu do špecialnej súťaže pre britské mačky.


15.6.2022 - Dňa 7.6. na v našej CHS narodili dve krásne mačiatka - obaja chlapci. Viac info sa dozviete v sekcii Vrh B3

Počas víkendu sa naša Taillyn zúčastnila MVM v Košiciach kde oba dni získala krásny posudok titul CAGCIB a nominácie do Best in Show.


28.5.2022 - Narodili sa nám mačiatka ! Dňa 24.5. naša Wicca na svet priviedla 5 krásny mačiatok. Viac podrovných info nájdete v sekcii Vrh A3.


26.4.2022 - Naše dievčatá (Yuzu,Taillyn, Xayah) sa zúčastnili medzinárodnej výstavy v Žiline. Všetky tri dostali krásne posudky, Ex1 a titul CACIB (Taillyn v sobotu získala aj nomináciu). Nedeľným posudkom tak splnili požiadavky na priznanie titulu INTERŠAMPIÓN !

Okrem výstavných noviniek, máme aj novinku že o pár týždňov k nám priletí "bocián" teda rovno dva ! Naša Wicca a Maew čakajú mačiatka !


4.4.2022 - V nedeľu sme sa zúčastnili s našou klasickou zostavou (Taillyn,Xayah, Yuzu) na výstave vo Viedni. Všetri tri dievčatá dostali skvelé posudky a chváli a ukončili titul šampión. Už najbližšiu sobotu nás môžete stretnút na medzinárodnej výstave v Budapešti.


2.4.2022 - Pridali prvé neprofi fotky našich drobcov. U všetkých mačiatok čakáme ako vyrastú a následne im budeme hľadať nový domov.


28.3.2022 - Cez víkend sme sa zúčastnili MVK v Bojkoviciach s našimi troma slečnami Taillyn,Yuzu a Xayah. Všetky tri dievčatá boli po prvý krát v otvorenej triede (v triede dospelákov) kde získali krásne posudky EX1 + CAC. Naša Taillyn oba dni ohúrila posudzovateľov a k titulu získala aj nomináciu do best in show.

     


25.3.2022 - Prišla k nám jar v podobe bielych guličiek od našej Little Olive ♥ . Dňa 23.3.2022 sa v našej CHS narodili prvé tohtoročné mačiatka vo farbe colorpoint. Viac informácii budeme postupne pridávať do ich sekcii Vrh Z2


13.12.2021 - Počas víkendu sme sa vybrali do neďalekého Poľska pre našu novú chovnú mačičku. Jej meno je Pandorra Zojka*Pl a je prvá zladá sheded v našom chove. Aj napriek tomu že sa od našich všetkých chlpáčov líši farbou je nositeľka génu na colorpoint, takže veríme že bude pre náš chov skvelým prínosom.


6.12.2021 - V sobotu dňa 4.12. sme sa s našou výstavnou dvojkou zúčastnili poslednej výstavy v tomto roku a to v Olomouci. Naše dievčatá si odniesli skvelé posudky, dostali Ex1 a Taillyn získala aj nomináciu. Na obe dievčatá sme neskutočne pyšní a veríme, že ich výstavná kariera bude rovnako dobre pokračovať aj v novom roku. Viac fotiek,videí ale aj "príbehov" z výstav a našej CHS stanici nájdete na našej facebook-ovej stránke Cattery from Little Nina,SK.

    


29.11.2021 - Počas víkend 27-28-11. sme sa zúčastnili na medzinárodnej výstave mačiek vo Frauenfelde vo Švajčiarsku. Našu výstavnú zostavu aj tento krát tvorila Xayah a Taillyn. Obe dievčatá sa nenechali zahanbiť a dosiahli nádherne výsledky. Xayah oba dní získala nádherne posudky a EX1 a v nedeľu v špecialnej súťaži pre britské mačky obsadila krásne "pódiové" 3.miesto medzi mačiatkami 4-7mes. Taillyn oba dni bodovala a vyhrala úplne všetko čo mohla na aktuálnej výstave získať. Oba dni bola nominovaná do Best in Show, ktorú aj vyhrala a tým sa stala ako prvá na Slovensku vo farbe colorpoint JUNIOR WINNER. A aby nebolo toho málo stala sa absolútnym víťazom v špeciálnej súťaži pre britské mačiatka vo veku 7-10mes a stala sa BEST BRITISH KITTEN 7-10m.

    


12.11.2021 - Minulý víkend sme sa s našimi "dievčatami" zúčastnili  medzinárodnej výstavy v Jaromeri. Našu zostavu aj tentokrát tvorila Taillyn a Xayah. Naša Taillyn posledný krát súťažila v kategórii 12 tj. medzi mačiatkami 4-7mes. Oba dva dni si vyslúžila krásne posudky a EX1. S rovnakými výsledkami skončila aj naša Xayah, ktorá však v kategorii 4-7 mes. pokračuje aj na najbližšej výstave.

Najbližšie nás môžete vidieť a stretnúť s rovnakou "zostavou" vo Švajčiarsku konkrétne Frauenfelde.


25.10.2021- Aktualizovali sme fotky aj sekcie našich chovných mačičiek


18.10.2021 - V dňoch 16-17-10. sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy mačiek v Györi. Naša výstavná zostava pozostávala z Taillyn, Xayah a Uemi. Všetky tri "dievčatá" sútažili v kategórii 12 tj. mačiatka 4-7 mesiacov. V sobotu získali všetky 3 krásne posudky a bolo im udelené ocenenie EX1 a boli volané na výber do nominácie, ktoré však boli udelené iným mačiatkam. Nedeľa bola však pre nás úspešnejšia. Všetky dievčata pri výbere do nominácie zabojovali a získali sme 3 nominácie do záverečnej Best in Show. Naša Taillyn "ukradla" posudzovateľom srdce a vyhrala BEST in Show Kitten 4-7 mes .

         


24.9.2021 - Počas minulé víkendu sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy mačiek vo Viničnom. V sobotu sme vystavovali náš odchov Uemmi, ktorá bude pôsobiť ako chovná mačička u našich priateľov a Taillyn, ktorá zostala v našej chovnej stanici. Obe dievčata dostali krásne posudky a rastú z nich krásne mačičky reprezentujúce svoje plemeno. Uemmi sa zúčastnila výstavy len v sobotu a posudzoval ju p. J.Pánek z CZ, ktorý jej udelil Ex1 a bola pozvaná do roztreluo nomináciu, ktorú však vyhra britská modrá mačička. Taillyn bola posudzovaná poľským posudzovatelom I.Pruchniakom, ktorý jej udelil EX1 a pozval ju aj do reztrelu o nomináciu, ktorú sme aj vyhrali a tým sme sa posunuli do ďalšej sútaže. V Best in Show naša Taillyn taktiež zabojovala a odniesla si víťazstvo. Stala sa najkrajším mačiatkom vo veku 4-7mes v skupine III.

V nedeľu sa zúčastnila výstavy už len naša Taillyn, ktorá bola posudzovaná p.Pánkom, ktorý jej udelil Ex1 a nomináciu do BEST in Show. Best in Show sme sícem nevyhrali, no aj napriek tomu som bola naozaj pyšná že sme mohli stáť na "pódiu" medzi 3 najkrajšími mačiatkami. Na obe naše mačacie dámy som bola naozaj hrdá, nakoľko svoju prvú výstavu zvládli excelentne.


8.9.2021 - Koncom augusta sa naša CHS rozrástla o nového člena, konkrétne o mačičku menom Yuzu Fateful Meeting ktorá k nám pricestovala z Českej republiky. Čoskoro sa môžete tešiť na jej vlastnú sekciu s podrobnými informáciami. Ďalšou novinkou je, že naš mačičky ktoré zostali v našej CHS Xayah a Taillyn sa podrobili testom na PKD,pd-PRA a ALPS s negatívnym výsledom. Ich vlastné sekcie nájdete už na naše stránke. 

Nový domov hľadajú ešte dve mačiatka a to kocúrik Xinz a po zrušenej rezervácii aj kocúrik Yogy. Viac informácii nájdete v sekcii mačiatka.


3.8.2021 - Väčšina našich mačiatok si našla milujúci domov, svoj domov si však ešte hľadá kocúrik Uno, Xinz a Yuppy. Ich videá nájdete aj našej facebook  stránke Cattery from Little Nina,SK


16.7.2021 - Aktualizovali sme fotky vrhu Y a fotky voľných mačiatok.


6.7.2021 - Mačiatka z vrhov S a T postupne odchádzajú do novych domovov a my im týmto želáme veľa lásky a pamlskov od svojich nových majiteľov. Všetky informácie vrhov S a T sme presunuli do sekcie odchovy.


26.6.2021 - Aktualizovali sme sekciu vrhov W a X a pridali sme prvé fotky mačiatok z vrhu Y.


26.5.2021 - Všetky mačiatka z vrhu S a T našli svojich budúcich majiteľov. Dňa 17. a 18.5 sa v našej chovateľskej stan ici narodili mačiatka ! Čoskoro pridáme aj viac informácii a fotografii.


30.4. 2021 - V sekciách Vrh T a Vrh S sme pridali aktuálne fotky mačiatok .


16.4. 2021 - Dňa 7.4 a 11.4 sa v našej chovateľskej stanici narodili mačiatka ! Fotky a bližššie informácie čoskoro !


29.1.2021 - Koncom roka 2020 sme v našej chovnej stanici privítali novú posilu a to ročného kocúrika Berlizof*RU´s Nike dovezeného z Ruska vo veľmi nezvyčajnej farbe fawn point.


27.10.2020 - Dňa 7.10. sa nám narodili mačiatka. Viac info tu.

22.7.2020 - Dňa 7.6. 2020 sa našej Adelaide narodilo 5 krásnych mačiatok. Štyria kocúrikovia a jedná mačička. Viac info tu .
 

3.9.2019
  • Máme mačiatka ! Mačiatka z vrhov H2 , I2, J2 a K2 hľadajú nové domovy viac informácii v sekcii mačiatka.
 

28.12.2018
  • Máme mačiatka ! Našej Karme sa narodil jedináčik čierna strieborná bodkovaná mačička Emily a Weeone tri mačiatka - dve mačičky a jeden kocúrik.

22.09.2018
  • Dnes sme pridali prvé fotky mačiatok z vrhu D nájdete ich tu .
  • Aktualizovali sme aj sekciu MAČKY, kde nájdete našu novú mačičku Meow a tiež aj ostatne odchovy, ktoré s nami zostali .
 

18.09.2018
  • Dňa 20.08. sa našej Princess narodili tri mačiatka . Dve mačičky čoko tortie point a lila tortie point a jeden kocúrik vo farbe čoko point. Viac informácii tu .
  •  Ďalšou NOVINKOU je náš nový prírastok LT*Amber Wishes Ready Steady Meow mačička importovaná z Litvi vo veľmi vzácnej farbe fawn tortie point s bielou.
  •  Posledný kocúrik Bon Bon hľadá milujúcu rodinku kde bude pôsobiť ako luxusný maznáčik. Pre viac informácii nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.
 

1.7.2018- Mačiatka z vrhu Z odišli do nových domovov , mačičika Zambia zostáva doma a bude posobiť v našej chovnej stanici ako chovná mačička. Dvaja kocúrikovia z vrhu A a jeden kocúrik z vrhu B hľadajú stále nový domov !

27.8.2017- Pridali sme nové fotky vrhu X . Dňa 15.8. sa našej Elly narodili dve mačiatka jedno dievčatko a jeden chlapec .Viac informácii čoskoro. Všetky mačiatka z vrhu V odišli do nového domova . Želám im veľa štastíčka a lásky s novými rodinkami. Mačička z vrhu W Wisteria Wica hľadá novú rodinku buď ako chovná mačička alebo ako luxusný maznáčik.

21.7.2017- Takmer všetky mačiatka z vrhu V už odišli do nového domova. Vixie zostáva pôsobiť v našej chovateľskej stanici ako chovná mačička, Valentino čoskoro pocestuje do Nemecka, kde bude pôsobiť ako chovný kocúrik, Vogue a Vinnie budú robiť radosť ako maznáčikovia na Slovensku a Valium odišla za svoju staršiu sestru Tropicanu do Rakúska kde bude pôsobit ako maznáčik.

17.7.2017- Všetky mačiatka z vrhu V našli svojich nových majiteľov. Želáme im veľa štastia a lásky. Naše dve slečny z vrhu W oslávili prvý mesiac, v ich sekcii nájdete nové fotografie. Našou najväčšou novinkou sú nové mačiatka . Dňa 11.7. sa narodili mačiatka zo spojenia Tamia a Zebi . Máme troch chlapcov, viac informácii čoskoro vrh X . 

1.7.2017-Pridali sme nové fotky našich dvoch slečien z vrhu W.


17.6.2017-Mačiatka z vrhu V absolvovali prvé očkovanie a čipovanie, ktoré zvládli na jednotku. Pridali sme aj ich nové fotografie v sekcii vrh V. Dňa 14.6.2017 sa našej Karme narodili dve mačiatka-dve slečny, otcom sa stal prvý krát Zebedee. Čoskoro pribudnú aj fotky .

25.5.2017 - Dňa 13.4.2017 sa narodili našej Princess päť krásnych mačiatok. Štyri dievčatká a jeden chlapec. Viac info Vrh V .

8.6.2016- Mačiatka oslávili krásnych 7 týždnov a do ich galérie sme pridali nové fotografie ktoré nájdete tu.

28.5.2016- Naše mačiatka majú už 5 týždňov už sú to veľké šidlá ktoré sú úplne všade . V sekcii Vrh T nájdete nové fotografie našich drobcov.


17.5.2016- Naša mačacia rodinka sa rozrástla nie o jedného štvornohého chlpáčika, ale rovno o sedem chlpáčikov.  Dňa 18.4 priviedla na svet Princess krásne mačiatka, máme štyri mačičky a dvoch kocúrikov. Princess nám tento vrh nadelila až štyri dlhosrsté mačiatka ktoré sú ako cukrové bábiky. A siedmym novým členom je naša nová posila do nášho chovu Tamia Dreaming ktorú sme si priviezli zo Španielska. Viac informácii nájdete v sekcii Mačky a Vrh T .


23.3.2016- Pridávame fotky našich odchovov .

8.12.2015- Naše mačiatka našli svoje milujúce domovy. Novým rodinkám želám kopu radosti a mojim detičkám veľa lásky od nových rodičov.

27.10.2015- Naše mačiatka z vrhu Q a R našli nové rodinky. Nové domovy hľadajú kocúrikovia z vrhu S - Sunset,Spirit a SnowBall.  Pridali sme aj nové fotky ktoré nájdete v ich sekciách.

24.6.2015- Naše mačiatka z vrhu Q už krásne vyrástli a robia nám veľkú radosť. Pre dve posledné mačičky Qaylie a Quimby hľadáme novú rodinku. A aby našim drobcom nebolo smutno tak bocián k nám priniesol ďalšie 3 krásne mačiatka od našej Olive . Máme dve mačičky a jedného kocúrika.

2.5.2015- Dňa 27.4. sa našej Elly narodilo päť krásnych mačiatok. Máme jedného kocúrika a štyri mačičky. Viac informácii pridáme neskôr.

5.4.2015- Máme novú posilu do nášho chovu ! Predstavujeme Vám naše strieborné zlatíčko Karma Vagabogo.
-Našou ďalšou novinkou je že koncom Apríla by sa našej Elly Mae mali narodiť mačiatka .
 

25.1.2015-Naše chlapeté gulôčky z vrhov N,O a Pmajú nové domovy,budú robiť radosť novým majteľom nie len na Slovensku ale aj v Taliánsku,Rakúsku,Nórsku a Poľsku.
Dňa 10.1 sme sa zúčastnili na výstave v Ostrave kde sme mali úžasný úspech. Prvý krát som zobrala na výstavu vrh a bol to vrh N. Posuchovala ich pani Lenka Venclíková ktorá bola z mačiatok nadšená udelila im I. a NOMINÁCIU do Best in Show ktorú nakoniec aj vyhrali. U p Venclíkovej bol aj náš Harvey ktorá bola tiež z neho unesená dala mu V1+CAGCIB a vyhral BEST IN VARIETY.
Autor fotografii Barbara Szymczak

28.11.2014- Naše mačiatka z vrhov N,O a P sú už veselé klbká ktoré neodychujú ani sekundu.  Čipovanie aj očkovania zvládli na jednotku a onedlho budú môcť odísť do nových rodiniek.
Dňa 22.10 sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy v Nitre s našim Harveyim. Harvey bol posuchovaný p. Jaroslavom Pánkom ktorý nám udelil V1 a CAGCIB. Za fotografie ďakujem Katke Prokajovej a Eme Volárikovej.
28.10.2014 -  Cez víkend 25-26.10 sme sa zúčastnili SVETOVEJ  VÝSTAVY v Prahe . Harvey bol posudzovaní pani posudzovateľkov Ginou Grob ktorá mu napísala úžasný posudok zo samými ,,ex,, udelila mu V1 a jeho prvý CAGCIB . Neskôr sme boli volaní na výber do nominácie kde získal nomináciu devon rex. Atmosféra aj samostatná výstava prebiehala veľmi super ! Prikladám pár fotografii.

•Pridali sme aj aktuálne fotografie všetkých našich mačiatok . Už sú veľkí nezbednícia rastú naozaj do krásy .


27.9.2014-Dňa 20.9. 2014 sa anšej Elly narodilo päť krásnych mačiatok , Máme tri dievčatká a dvoch chlapcov. Viac informácii nájdete v sekcii Vrh O .

Včera vo večerných hodinách priviedla naša  Princess na svet mačiatka . Viac informácii o pár dní.

Olivkine mačiatka majú tri týždne a maminka Olive už ich ledva ustráži v pôrodnici .Nové fotografie v ekcii Vrh N .


12.9.2014- Dňa 5.9 sa našej Olive narodili krásne štyri mačiatka . Máme troch chlapčekov a jedno diečatko. Všetci rastú do krásy a vypapkávajú sa do guľata. Viac informácii nájdete v sekcii Vrh N .
 

.30.6.2014- Po veľmi dlhej odmlke sa znovu hlásime . V priebehu pol roka sme sa zúčastnili troch medzinárodných výstav a to v Olomouci , Nitre a vo Viničnom. Na všetkých troch výstavach sa zúčastnil Harvey kde dostal krásny posudok CACIB a v Olomouci aj nomináciu. Do Nitry sme zobrali aj Elly kde dostala druhé CAC. Zúčastnili sme sa aj našej klubovej sútaže kde sme mali úžasný úspech. Harvey získal titul najkrajší chovný kocúr Royal Cats a najkrajšia chovná mačka celkovo Elly získala 3.miesto za najkrajšiu chovnú mačku. A nakoniec naša chovná stanica získala najvyššie umiestnenie a to putovný pohár Štefana Adameho.


11.11.2013- Pridali sme nové fotky naších mačiatok z vrhu M. Viac fotografii nájdete v sekcii.


5.10.2013- Naši kocúrikovia Limalh a Liam odcestovali do svojich rodiniek kde budú posobiť ako chovní kocúrikovia. Želám im veľa lásky,papaníčky a hladkania .

Našej Princess sa dňa 27.9 narodilo šesť krásnych,zdravých mačiatok . Máme štyri dievčatká a dvoch chlapcov. Viac informácii nájdete v sekcii Vrh M.


1.9.2013- Naše všetkí mačiatka našli svoj milujúci domov. Kala odletela do Francúzska kde bude pôsobiť ako chovná mačička , Lilly bude domáci miláčik , Liam a Limalh budú pôsobiť ako chovný kocúriky v Belgicku a Nemecku.
Dostali sme fotky od nových majteľov ktorí sa starajú o naše dedičky . Všetkým našim mačiatkam želám krásni  a dlhí život .

14.8.2013- Dnes nám prišli skvelé správy z veterinárnej kliniky v Brne. Naše všetkí mačičky sú PKD negatívne.
Naše mačiatka z vrhu K našli svoje milujúce rodinky , z vrhu L máme voľnú poslednú mačičku menom Lilly . Ak niekto hľadá rozmaznanú mačičku tak nás neváhajte kontaktovať.
Náš odchov Geebee of Sunshine si hľadá nový milujúci domov. Kocúrik má 1 rok, je čipovaný a kastrovaný. Kocúrik nie je vhodný k deťom ,inak je veľmi milý.  Ak máte o neho záujem prosím neváhajte a kontaktujte ma. ( Kocúrika darujeme do dobrých rúk)
Ads by Internet Speed Checker1.1Ad Options
 
 

29.7.2013- Naše mačiatka z vrhu J už majú nové a štastné domovy.
Mačičky vrhu K , Kinga a Kala hľadajú stále nové rodinky a tak isto aj Lilly  z vrhu L. Mačiatka pri odbere budú 3x očkované , odčervené a začipované . Kto hľadá vymazleného spoločníka neváhajte nás kontaktovať.

18.6.2013- Za tú dobu čo sme neaktualizovali naše webové stránky sa v našej chovateľskej stanici udialo veľmi veľa vecí. Dňa 29.5 sa našej Olivke narodili krásne tri mačiatka . Jedno dievčatko a dvaja chlapci. Naše J-čka majú za sebou druhé očkovanie a čipovanie. K-čka už majú za sebou prvé očkovanie a ostatné vakcinácie ich ešte čakajú. Dňa 15.6. náš Harvey bol na MVM vo Viničnom kde dostal úžasný posudok a V+CAC a týmto získal titul Šampión.

15.5.2013- Dňa 7.5. sa narodilo našej Ellynke 5 krásnych mačiatok, dve mačičky a traja kocúrikovia. Viac info nájdete v sekcii vrh K. Naše J-čka už pekne papkajú a chodia na záchodík . Bohužiaľ v posledných týždnoch naša stránka nefunguje tak ako by mala tak prosím pre viac informácii ma kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

26.4.2013- Dnes majú naše mačiatka 2 týždne ,už všetkí majú otvorené očká a už začínajú skúmať peliešok . Aktuálne foto nájdete tu.

13.4.2013 - Včera sme sa konečne dočkali prvých tohtoročných mačiatok ! Naša Princess porodila krásne štyri mačiatka s váhami 120,124,130 a 130g . Máme zrejme 4 kocúrikov . Viac info a fotky nájdete tu .

19.3.2013- Po dlhšej odmlke sme tu zas :). Za tie dva mesiace sa u nás udialo veľa noviniek. Náš kocúrik Franco-Lee (kastrát) odišiel do nového domova do Komárna kde sa o neho veľmi vzorne starajú a pravidelne nám posielaju o ňom informácie . Nebolo  to ľahké po toľkých rokoch ale Franco sa nezniesol ani po kastrácii s  novým kocúrikom tak som mu našla nový domov kde si svoju penziu môže naplno užívať . Ďalšou ale už pozitívnov novinkou je že sme sa s Harveym zúčastnili dvoch medzinárodních výstav . Prvú absolvuval 2.2.2013 vo Viničnom ešte v triede 11 (mačiatko 6-10m) kde získal nádherný posudok a V1 a druhá bola tento víkend 16.-17.3.2012 kde náš chlapisko bol v triede otvorenej a získal 2x V1+CAC . Nášmu miláčikovi nebolo nič vytknuté iba to že trošku pĺzne lebo mení svoju baby strsť za dospelácku :). A ešte jedna novinka že začiatkom Apríla k nám priletí bocián tak držte palce aby všetko dobre dopadlo :)
Ads by Internet Speed Checker1.1Ad Options
 

5.1.2013 - Dnes naša posledná mačička Ice-Lady odišla do nového domova  do Bytče.
V plánovanom krytí nájdete naše plány na rok 2013
 
 
 
     

 

aktualizované: 27.09.2022 21:18:19